slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Mijas Costa)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Mijas Costa)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Fuengirola, Mijas Costa (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 571 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 000 m2, a także ciekawa cena 2,4 mln zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 280 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności słonecznym, komfortowym, eleganckim oraz wykończonym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu: 4 łazienki + salon + 4 sypialnie + kuchnię + taras + jadalnię + basen. Na majętne osoby dysponujące kilkoma autami czekają miejsca parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także bajkowym ogrodem. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji są na pewno imponujące widoki z okiem na przepiękne morze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe drzwi, natomiast wygodę zapewnia ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie trzeba dodać imponującą lokalizację nad samym wybrzeżem, nieopodal plaży. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9240)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl