slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 312,52 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziewięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 599 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na bardzo wysokim poziomie, o co dba m.in. klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei wideofon, monitoring, instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe drzwi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki obecności instalacji fotowoltaicznej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornym i wysmakowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + gabinet + hol + wiatrołap + 2-stanowiskowy garaż + jadalnia + salon + łazienka;
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 4 sypialnie + hol + pokój nad garażem + 2 łazienki.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także swoją starannie zadbaną i wypielęgnowaną działką z imponującym ogrodem i tarasem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13416)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl