prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Fuerteventura Caleta de Fuste)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuerteventura Caleta de Fuste)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Fuerteventura Caleta de Fuste (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1 302 000 złotych. Powierzchnia 185 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 7 038 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym basenem objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + 3 sypialnie + 3 łazienki + kuchnia. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Pragniemy pomóc Państwu w znalezieniu ekskluzywnej rezydencji w Hiszpanii lub na wyspach Kanaryjskich – Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura. Mogą Państwo również skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania, zawsze pomożemy i przedstawimy nowe propozycje.

Współpracujemy z bankami i instytucjami pomagającymi sfinansować zakup luksusowej rezydencji. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-2356)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl