przestronne i komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 1 490 000 złotych. Powierzchnia 270 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 519 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Rok budowy – 2014. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 3050-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może najwyższym poziomem ochrony, bezpieczeństwa, prestiżu i luksusu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
na PARTERZE znajdują się:
– senioratka
– salon
– jadalnia
– garderoba
– wc
– kuchnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– 4 pokoje
– pralnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również 120-metrowym tarasem wykonanym z drogiego, egzotycznego drewna bangkirai. W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o wypielęgnowanej działce z elementami małej architektury oraz basenem. Unikalna lokalizacja w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-563)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl