slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (La Cala De Mijas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (La Cala De Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w La Cala De Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 961 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 10 693 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 476 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 5 089 725 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z prywatnym basenem i tropikalnym ogrodem. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– sali kinowej;
– łaźni tureckiej;
– sauny;
– jacuzzi;
– stref relaks;
– stref wodnych;
– siłowni;
– SPA.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łączy współczesny styl architektoniczny z licznymi oferowanymi udogodnieniami. O zachcianki bogatych właścicieli oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji dba tutaj concierge. Gwarancją bezpieczeństwa z kolei jest monitoring CCTV. Entuzjastów słonecznych kąpieli ucieszą leżące nieopodal przepiękne plaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wydaje się być wręcz wymarzona dla amatorów gry w golfa ze względu na znajdujący się tuż obok klub golfowy. To teren elitarnego, zamkniętego kompleksu z tropikalną roślinnością.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-23263)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl