slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mar Meno)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mar Meno)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mar Meno (Hiszpanii). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 268 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 92 m2 powierzchni posadowiona na działce 440 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 788 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi za prawdziwą „perłę klasy premium” na tutejszym rynku nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu:
– 2 łazienki;
– taras;
– 3 sypialnie;
– pokój dzienny;
– kuchnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się unikatową lokalizacją w skali całego globu. Bo to właśnie tutejszy mikroklimat Światowa Organizacja Zdrowia uznała za jeden z najzdrowszych na świecie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale sprawdzi się zarówno jako destynacja wakacyjnych wyjazdów, jak i do całorocznego zamieszkania. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu przede wszystkim entuzjaści aktywnego wypoczynku, sportów wodnych (żegluga, windsurfing, kajakarstwo), futbolu (stadion piłki nożnej) czy golfa (prestiżowy resort golfowy).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-152)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl