slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 390 000 zł (6 318 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 028 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem 7 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym ogrodem z trasem oraz oczkiem wodnym, a także dużą, fantastycznie zagospodarowaną działką. Na zamożnych klientów dysponujących kilkoma samochodami czeka dwustanowiskowy garaż + kilka miejsc postojowych.  Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie trzeba dopisać perfekcyjną lokalizację w spokojnej i cichej okolicy, wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Do centrum miasta dojechać można w około kwadrans.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom komfort na wysokim poziomie, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– gabinet;
– pokój;
– łazienka;
– wc;
– spiżarnia;
– wiatrołap;
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze;
PODDASZE:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka;
– schowek.
Właściciele dopuszczają możliwość pozostawienia wyposażenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym, możliwością prowadzenia w jej wnętrzu działalności gospodarczej oraz bliskością niemieckiej granicy, co przyciągnie zarówno gości zagranicznych, jak i krajowych. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13499)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl