widok od strony ulicy na luksusową rezydencję do sprzedaży Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (San Miguel De Las Salina). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 269 000 EUR (1 172 940 złotych). Powierzchnia 92 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 12 749 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 334-metrowej działce.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji do sprzedaży uzupełnia niezwykle atrakcyjna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji z basenem oraz przepięknie utrzymanym ogrodem. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej słonecznych, ciepłych i pogodnych w całej Hiszpanii. W centrum znajdziemy liczne miejsca rozrywki (restauracje, knajpy, kawiarnie) oraz sztuki (malarstwo, muzyka, poezja).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + solarium + 2 łazienki + taras + kuchnia + salon. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-89)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl