slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie)). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 116,38 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 695 tys. zł (5 972 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 801 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, którzy chcieliby połączyć życie w zaciszu z naturą z dostępem do wodnych atrakcji, tworząc unikalny, prywatny raj. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje stałą zabudowę mebli ze sprzętem AGD (pozostałe umeblowanie podlega uzgodnienia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę (ogrzewanie podłogowe), ale również wysokie poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca kameralnie urządzonym wnętrzem z wyczuciem wyrafinowanego smaku:
KONDYGNACJA 0: wc, pomieszczenie gospodarcze, garaż, garderoba, korytarz, wiatrołap, taras, aneks kuchenny, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: skrytka, łazienka, przedpokój, 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznie zaaranżowaną i otoczoną zielenią działką z linią brzegową jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wszystkie banki w jednym miejscu. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4879)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl