slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 789 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3695 m2, a także ciekawa cena 1 100 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to 190 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykane poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia zarówno wysoki standard życia, jak i najwyższe poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring). Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką z dodatkowym, praktycznym budynkiem gospodarczym. Na działce znajdziemy przepiękne nasadzenia. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań, jak na przykład panele solarne, stacja uzdatniania wody, zbiornik do ogrzewania wody użytkowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje komfortowym i zadbanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie:
KONDYGNACJA 1: taras + pokój dzienny + hall + wiatrołap + przedpokój + 3 kuchnia + łazienka + sypialnie + garaż + 2 pomieszczenia gospodarcze;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie rekreacyjne + pomieszczenia strychowe pełniące funkcję mieszkalnych + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój + taras + hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż to ogromna i imponująca posiadłość. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wszystkie banki w jednym miejscu. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-5051)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl