zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Wygodny metraż 143,6 mkw. łącznie z ogromną działką 650 mkw. i atrakcyjną ceną 502 600 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 500 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Budowa luksusowej rezydencji odbywa się na działce klienta. Dlatego do ceny należy dodać cenę działki a także przyłącza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną bryłą i dużym garażem na 2 samochody. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podzielone jest na 2 strefy:
STREFA DZIENNA: taras + aneks kuchenny + salon + jadalnia + wc
STREFA NOCNA: 3 łazienki + korytarz + 4 sypialnie + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla pięcioosobowej rodziny. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-894)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl