wizualizacja pokazuje nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Wygodny metraż 256, 6 mkw. łącznie z ogromną działką 500 mkw. i atrakcyjną ceną 898 100 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 500 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Do ceny sprzedaży ekskluzywnej rezydencji należy dodać cenę działki i przyłączy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją nowoczesną bryłą z dużymi przeszkleniami i oryginalnymi wykuszami. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 2 łazienki + garderoba + hol + 5 pokoi + garderoba + hol. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-892)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl