nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 375 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2014 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 2 383 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy sześć pokoi. Powierzchnia 272 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,19 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia imponująca działką obsianą trawą i obsadzona ozdobnymi krzewami. Dodatkowo na działce mieści się drewniana altana + plac zabaw dla najmłodszych + wolnostojący budynek garażowo-gospodarczy. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna willa do sprzedaży wyposażona została w nowoczesny system inteligentny, dzięki któremu za pomocą smartfona możemy sterować między innymi oświetleniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, otwieraniem bramy wjazdowej na posesje. Do zalet należy jeszcze dodać centralny odkurzacz + ogrzewanie podłogowe + zmiękczacz wody + wideofon + przydomową oczyszczalnię ścieków. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: łazienka + garaż na 2 samochody + kuchnia + taras + pokój dzienny + gabinet + skrytka + pralnia + kotłownia
POZIOM JEDEN: 2 garderoby + łazienka + balkon + łazienka + 5 sypialni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także wytwornością i reprezentacyjną architekturą. Nie można zapomnieć również o perfekcyjnej lokalizacji w cichej okolicy z dogodnym dojazdem do miasta.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN, a także posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9150)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl