zaaranżowane zgodnie z nowoczesnymi trendami wnętrze salonu luksusowej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 503 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 360 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 360 850 złotych, wygodny metraż 103 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją oryginalną i imponującą elewacją utworzoną z pionowych, ażurowych elementów i ciepłej okładziny drewnianej. Tynki mają tu kolor biały albo grafitowy. Niesamowicie efektownie prezentują się również efektowne przeszklenia i zadaszenia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z płaskim dachem bez garażu. Na uwagę zasługuje na pewno funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń: 3 pokoje + kuchnia + hol + sień + pokój dzienny + łazienka + wc + garderoba + pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dwojgiem dzieci. Cena luksusowej willi na sprzedaż nie obejmuje ceny działki, a także przyłączy.

Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-882)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl