slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Karpacz

Rezydencja na sprzedaż Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Karpaczu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 059 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 10 688 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 276 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, siedem pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2,95 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności imponującą działką ze starym drzewostanem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również architekturą w góralskim stylu. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zaliczyć należy także rewelacyjną lokalizację w znanej i popularnej miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom imponujące widoki na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, a to dzięki opcji instalacji fotowoltaiki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale (niezależny, ekskluzywny apartament z osobnym wejściem). Duże wrażenie robi także widokowy taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa spośród konkurencyjnych ofert estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym układzie:
na POZIOMIE PIERWSZYM znajdziemy: garderobę + sypialnia + gabinet + łazienkę + balkon;
na POZIOMIE ZEROWYM znajdziemy: werandę + salon + kuchnię + taras + jadalnię + gabinet + ogród zimowy;
na POZIOMIE MINUS JEDEN znajdziemy: salon + klatkę schodową + sypialnię + aneks kuchenny + hol + łazienkę + pomieszczenie pod SPA lub siłownię + wc + saunę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zagospodarowaną i przepięknie obsadzoną działką z prywatnym wodospadem, fontanną, bajkowym ogrodem z 3 wiatami, oczkiem wodnym, miejscem pod basen etc. Dla zmotoryzowanych przygotowano 2 obszerne parkingi z bramami na pilota. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring), ale też komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe + instalacja wentylacji z rekuperacją). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją urzekającą lokalizacją w sąsiedztwie bogatego zaplecza handlowo-usługowego (punkty usługowe, obiekty kultu religijnego, dyskonty popularnych marek, przychodnie zdrowia, szkoły, sklepy, markety znanych sieci).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z ujętym w cenię stałym umeblowaniem (w zabudowie) + większością umeblowania ruchomego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14167)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl