slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 270,86 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,197 mln zł (4 419 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 859 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1979 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza wielu nowoczesnych rozwiązaniom, jak np. fotowoltaika oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie (pozostałe elementy podlegają uzgodnieniom). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na najwyższym poziomie. Mamy tutaj zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i światłowodowy Internet.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki: stacji paliw, punkty usługowe, sklepy, plaża nad jeziorem, obiekty sportowe, szkoły. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie utrzymaną działką. Majętni właściciele aut docenią z pewnością kilka miejsc parkingowych: jedno po wiatą + dwa na podjeździe przed budynkiem + trzy wzdłuż ogrodzenia budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Broker WGN 2022” dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021” dla woj. śląskiego, „Nr 1 na rynku katowickim” wg Money.pl, „Top Marka”, „Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4017)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl