slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącej zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnym. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,49 mln zł (10 826 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 828 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej majętnym osobom, dla których najwyższy poziom życia, poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa i europejski standard to priorytety. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje znakomitą lokalizacją na obrzeżach miasta, co gwarantuje ciszę i spokój. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu wytwornym wnętrzem, które zostało podzielone na 3 kondygnacje:
KONDYGNACJA -1: pralnia + kotłownia + garaż + pomieszczenia do wykorzystania według uznania;
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + kuchnia + ogród zimowy z jacuzzi + łazienka + jadalnia + korytarz + wiatrołap;
PIĘTRO: 2 balkony + 2 sypialnie + gabinet + 2 garderoby + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań (fotowoltaika 20 kW, przydomowa oczyszczalnia). Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje zarówno wysoki komfort życia (m.in. ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety + alarm + monitoring). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także doskonale zadbaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Grupa WGN to największy koncern w obrocie nieruchomościami w Polsce – współpracujemy tylko z najlepszymi. Współpracujemy z największymi komercyjnymi bankami w Polsce – nasi doradcy bezpłatnie pomogą Państwu w uzgodnienia najkorzystniejszej oferty kredytowej dostępnej na rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) prosimy o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (068-55)

Kontakt:
e-mail: sebastian.jagusiak@wgn.pl