slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 680 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 900 m2, a także ciekawa cena 950 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2024 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 123,7 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca bajecznym ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym działki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi idealną propozycję dla majętnych osób, które chcą mieszkać na najwyższym poziomie, potrzebują szybkiego dostępu do Wrocławia, a także cenią odprężający klimat. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji, na terenie szybko rozwijającego się osiedla.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie urządzonym, przestronnym i przemyślanym wnętrzem z opcją wydzielenie strefy dziennej i sypialnianej:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + wiatrołap + pokój dzienny + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka;
KONDYGNACJA 1: łazienka + korytarz + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 1 Kodeksu Cywilnego. 66 par. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-995)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl