slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 238,28 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,339 mln zł (5 619 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 232 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Nieopodal znajdziemy także potrzebne w codziennym funkcjonowaniu: szkoły, obiekty kultu religijnego, sklepy oraz przepiękne tereny zielone. Zmotoryzowani ucieszą się z dogodnego dojazdu do dwóch autostrad (A1 i A4).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także starannie wypielęgnowanym ogrodem porośniętym kwiatami, trawami oraz krzewami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. O to pierwsze troszczy się rekuperacja + ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo z kolei zapewnia instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim zaaranżowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + jednostanowiskowy garaż + klatka schodowa + korytarz + garderoba + sypialnia + gabinet + łazienka z wc + kuchnia + 2 tarasy + pokój dzienny + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + komunikacja + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze (pralnia + suszarnia) + 3 garderoby + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom doskonałe miejsce do odpoczynku, relaksu oraz pracy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tej luksusowej rezydencji, to otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-85)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl