slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 692 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 115 m2, a także ciekawa cena 720 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2022 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 93,6 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją nowoczesnością oraz wykończeniem w standardzie „pod klucz”.  Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastycznym ogrodem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– wc;
– hol;
– garaż;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– korytarz;
PODDASZE:
– nieużytkowa powierzchnia do przechowywania.

Luksusowa rezydencja ekonomiczna w utrzymaniu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia również najwyższy komfort, o co dba nowoczesny system ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym rodzinom ceniącym ciszę i spokój, a z drugiej strony wymagającym szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją w zacisznej i kameralnej okolicy. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Zmotoryzowani docenią bliskość drogi szybkiego ruchu S6 oraz nowo wybudowaną Trasę Kaszubską. Na wyciągniecie ręki znajdziemy dyskonty popularnych sieci, stację paliw, salę zabaw, szkołę, sklepy, punkty usługowe.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-184)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl