slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,56 mln zł (6,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 869 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w spokojnej, cichej i bezpiecznej lokalizacji. Wokół roztaczają się przepiękne tereny zielone. Blisko znajdziemy punkty usługowe, przychodnie zdrowia, sklepy etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto starannie wypielęgnowaną i zaprojektowaną w stylu „modern” działką oraz bajecznym ogrodem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja).  Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: kuchnia + 2 wc + 2 łazienki + pokój dzienny + 5 sypialni. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwa garaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w topowej, poszukiwanej na rynku lokalizacji. Na koniec warto podkreślić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zaaranżowane z dbałością o każdy detal. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zaprasza do zapoznania się z ofertą i prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu prezentacji. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2856)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl