slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 225 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,545 mln zł (6 867 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 526 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom bezpieczeństwo i komfort na światowym poziomie. W jej wnętrzu znajdziemy np. ogrzewanie podłogowe, 7 kamer, monitoring, instalację alarmową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zadbanym i estetycznie wykończonym wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + warsztat + kotłownia;
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze/pralnia + hall + łazienka + garderoba + sypialnia + gabinet + taras + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 2 garderoby + hall + pokój kąpielowy + 3 sypialnie.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż dziesięć miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami owocowych drzew i krzewów, a także warzyw. Entuzjaści aktywnego wypoczynku zainteresują się ścieżkami rowerowymi oraz turystycznymi szlakami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych, przedszkoli etc. Dużym atutem lokalizacji jest pobliski kompleks leśny (352 ha) z drzewostanem stanowiącym niegdyś puszczę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją zjawiskową lokalizacją w pięknej, cichej okolicy, na dziele wodnym pomiędzy dorzeczami Odry i Wisły. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę telefonicznie i podczas prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-21)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl