slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 625 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 8 898 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 202,07 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2014 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,798 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w bezpiecznej i spokojnej lokalizacji. Po sąsiedzku bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe (szkoły, przedszkola, dyskonty, markety, sklepy, obiekty sportowe). W okolicy nie brakuje przepięknych terenów zielonych. Dużą popularnością cieszy się wśród mieszkańców także słynny zalew. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele gadżetów XXI wieku, jak np. światłowodowy Internet. Wyposażenie oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostaje do ustalenia z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + wideodomofon), ale również komfortu (sauna, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością:
– 2-stanowiskową wiatę;
– 2 dodatkowe miejsca na podjeździe przed budynkiem;
– 7 dodatkowych miejsc wzdłuż ogrodzenia budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się pod lasem, co zapewnia spokój i ciszę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, LIDER OTODOM 2021 dla woj. Śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, TOP MARKA Laur Klienta 2022, ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3854)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl