slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolice Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 97,74 m2, a także ciekawą ceną 510 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 438 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 218 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje budynek w stanie deweloperskim z działką.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje nowoczesną bryłą i niskimi kosztami eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin 2+2 lub 2+3, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu wygód i luksusów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z praktycznym układem:
STREFA WYPOCZYNKOWA: 3 sypialnie + łazienka;
STREFA DZIENNA: garaż + pokój (gościnny lub gabinet) + salon + taras + łazienka + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, cichej okolicy. Wokół podziwiać można przepiękne tereny zielone. Osoby zainteresowane zakupem ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-389)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl