slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 992 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 148,54 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 853 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej majętnych klientów poszukujących wygody, komfortu, przestrzeni, spokoju, a jednocześnie bliskości centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie zadbanym ogrodem obsianym trawą i obsadzonym krzewami. Dużym udogodnieniem jest tu praktyczna drewutnia z narzędziownią.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa stylowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia/pralnia + hol + wiatrołap + wc + sypialnia + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + hol + łazienka + taras + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie cichego i spokojnego osiedla, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną działkę. Właścicieli aut ucieszy z kolei garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca urokliwą architekturą, użytkowym poddaszem i gwarancją życia na wysokim poziomie dla wszystkich jej lokatorów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą doskonałą ofertą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9792)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl