slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170,82 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 359 200 zł (7 957 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 648 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zastanym wyposażeniem (podlega uzgodnieniu z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na imponującym poziomie w poczuciu bezpieczeństwa (przygotowana instalacja pod alarm + wideofon) oraz komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca komfortową, spokojną i – co najważniejsze –bezpieczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: bankomaty + przychodnia zdrowia + apteki + parki + tereny zielone + siłownie + obiekty sportowe + szkoły + przedszkola + żłobki + dyskonty + markety + punkty usługowe + sklepy. Rodziny posiadające samochód zainteresuje jednostanowiskowy garaż z automatyczną bramą + 2 miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje imponującym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce”, „Lider OTODOM 2021 dla woj. śląskiego”, „Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL”, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości za 2021 rok”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3911)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl