slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150,2 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 650 tys. zł (4 328 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 286 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką. Rodziny posiadające samochód docenią murowaną wiatę parkingową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: hol + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy z szybkim i bezproblemowym dojazdem zarówno do trasy S3, jak i do Berlina. W sąsiedztwie gabinet lekarski, apteka, kościół, szkoły, przedszkole, sklepy, jeziora, lasy, stadnina koni, siłownia na świeżym powietrzu, obiekty sportowe. Dominuje tu nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Przed prezentacją tej nieruchomości, niezbędne będzie uzyskanie w Naszym biurze statusu Klienta Poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. Nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości.

Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3454)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl