slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (5 327 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 017 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 1: wc, biuro, kuchnia, taras, jadalnia, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: łazienka, sypialnia, 2 garderoby, balkon, 3 sypialnie.
Na zmotoryzowanych czeka jednostanowiskowy garaż. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią najszybszy, światłowodowy internet.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety). Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (instalacja fotowoltaiczna). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje zadbaną i zagospodarowaną działką z własną studnią. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać także fantastyczną lokalizację w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu bogate zaplecze: punkty usługowe, sklepy, boisko sportowe, przedszkola, żłobki. Lokalizacja gwarantuje szybkie połączenia drogowe z miastami aglomeracji górnośląskiej. Mocnym atutem lokalizacji są także otaczające lasy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci biura WGN Orzesze przy zakupie tej luksusowej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-52)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl