slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2018 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 217 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 945 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 115 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 750 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ogromnym potencjałem z przeznaczeniem pod prowadzenie w jej wnętrzu działalności komercyjnej (biuro/usługi. Dużą zaletą jest tu na pewno osobne wejście. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo i kominkowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze menadżerskiej oraz wszystkim tym, którzy szukają najwyższego standardu życia na światowym poziomie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również perfekcyjną lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością ucieszy wolno stojący garaż na dwa pojazd. W luksusowej rezydencji do sprzedaży istnieje opcja zagospodarowania poddasza (40 m2) na dwa dodatkowe pokoje + wc.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-124)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl