oryginalne oświetlenie wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 747 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 6 684 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,5 mln złotych, wygodny metraż 261 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle urokliwej lokalizacji. Wokół cisza i spokój. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: kuchnia + senioratka + salon + jadalnia + łazienka + garderoba
POZIOM 1: 3 pokoje + łazienka + balkon + hall + taras.
Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż w bryle budynku + 2 garaże na działce (łącznie 5 miejsc parkingowych).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana została na pieczołowicie wypielęgnowanej działce z oczkiem wodnym i obiektami małej architektury. Rosną tu między innymi berberysy, bukszpany, ligustry, różaneczniki, budleje, krzewuszki, żylistki, jaśminowce, derenie, forsycje, żywotniki, etc, oraz rośliny wodne: lilie, kosaćce, grążele, strzałki wodne, pałki wodne. Ciekawostką jest z pewnością altana z piecem do chleba, wędzarnia z pełnym wyposażeniem etc. Inwestorzy mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl