slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 747 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 235 m2, a także ciekawa cena 1,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2010 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 261 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w malowniczej, bezpiecznej i cichej lokalizacji. Drugą, ważną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej eleganckie wnętrze z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
POZIOM NIŻSZY: kuchnia + jadalnia + łazienka + garderoba + senioratka + salon;
POZIOM WYŻSZY: łazienka + hall + taras + balkon + 2 pokoje.
Rodziny posiadające auta docenią garaż w bryle budynku oraz dwa dodatkowe garaże na działce (w sumie 5 miejsc parkingowych).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje imponującą działką z oczkiem wodnym. Znajdziemy tu liczne, piękne nasadzenia, jak: jaśminowce, różaneczniki, berberysy, derenie, budleje, kosaćce, pałki wodne, grążele, strzałki wodne, ligustry, żylistki, żywotniki, bukszpany, krzewuszki, forsycje. Dużą atrakcją jest na pewno altana z piecem do chleba i wędzarnia z pełnym wyposażeniem. Osoby zainteresowane powiększeniem potencjału oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl