widok od strony salonu na jadalnię i aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Koszalin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Koszalina (zachodniopomorskie). Wygodny metraż łącznie z ogromną działką 8 553 mkw. i atrakcyjną ceną 649 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1940 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy, najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją starannie zadbaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod działalność agroturystyczną. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy:
– ganek (wiatrołap)
– hol
– kuchnię
– jadalnię
– pokój dzienny
– sypialnię
– garderobę
– łazienkę z wc
– taras
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 3 pokoje
– przedpokój
– balkon
– garderobę
– łazienkę z wc.
Przy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdują się 2 budynki gospodarcze + budynek garażowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont w 2016 roku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji na sprzedaż gwarantujemy obsługę notarialną. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15284)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl