slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 180 m2, a także ciekawą ceną 489 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 6 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 66 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 717 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum, a jednocześnie w urokliwym, cichym i spokojnym punkcie miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także wytwornym stylem aranżacji wnętrza, które obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– klatka schodowa
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– schowek
PIĘTRO:
– przedpokój
– łazienka
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– taras
PIĘTRO II:
– 3 pokoje
– łazienka
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki komfort dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym (wynajem parteru). W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5316)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl