slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Świdnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Świdnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 785 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 300 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 339 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 700 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż prywatnym basenem zachwyca w pierwszej kolejności swoją nietuzinkową architekturą w stylu toskańskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również fantastyczną i malowniczą działką. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PODPIWNICZENIE: warsztat + spiżarnia
PARTER: 3 sypialnie + garderoba +salon + taras + jadalnia + aneks kuchenny + kuchnia gospodarcza + 2 łazienki z wc + hol
PODDASZE: otwarta przestrzeń z wygospodarowanym miejscem do pracy, relaksu i rozrywki.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w spójnym, miłym dla oka stylu, gdzie wszystkie elementy użytkowe i ozdobne zostały dobrane z gustem i precyzyjnie skomponowane. Warto podkreślić, że wiele elementów wyposażenia oraz materiałów budowlanych zostało sprowadzonych na specjalnie zamówienie z Francji, Belgii oraz Anglii. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno wolnostojący, 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-45)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl