slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 153,22 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 tys. zł (5 867 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 712 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom z dziećmi, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych wygód i komfortu. Znakomita lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w uroczej okolicy. Wokół cisza i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno możliwość odsprzedaży wyposażenia (do uzgodnienia), zamontowane podwieszane sufity i oryginalne oświetlenie halogenowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż estetycznie odremontowana z dbałością o każdy detal. Króluje tu nowoczesna stylistyka:
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka z wc + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 0: taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + wc + przedpokój + wiatrołap.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z starannie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim domownikom imponujący widok na panoramę katedry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5506)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl