slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 165 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 620 000 zł (3 758 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 165 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim, przestronnym i wykonanym z wysokiej jakości materiałów rodzinnym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto fantastycznie zaaranżowaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wokół przepiękna zieleń. Cisza, spokój. Prestiżowa zabudowa jednorodzinna. W zasięgu wzroku niezbędna do codziennego życia infrastruktura: punkty usługowo-handlowe + sklepy + markety + apteki + przychodnie zdrowia + przedszkola + szkoły.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych biznesmenów, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum na S3, autostradę A4, a także spędzanie czasu w pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. To również znakomita propozycja dla majętnych osób, które lubią aktywny wypoczynek, cenią czyste powietrze, ciszę, spokój, a także rodzinne śniadania czy obiady w zadbanym ogrodzie lub na tarasie z widokiem na zieleń.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy:
– salon;
– kuchnię;
– łazienkę;
– gabinet;
– pokój;
– pomieszczenie gospodarcze;
na PIĘTRZE znajdziemy:
– pokój dzienny;
– 2 sypialnie;
– łazienkę.
Duże wrażenie robi także efektownie zadbany ogród.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6115)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl