widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 130 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1000 m2, a także ciekawa cena 846 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie oddana do użytku w 2010 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 138 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera kompletne umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodem, gdzie stoi budynek do przechowywania narzędzi i wydzielone zostało osobne miejsce na ognisko. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Troszczy się o to monitoring + wideofon + instalacja alarmowa. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garderoba + 2 pokoje + kuchnia + pokój dzienny + hall wejściowy + spiżarnia + 3 łazienki z wc + jadalnia + taras
KONDYGNACJA 1: garderoba + sypialnia + biuro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w nowoczesnej technologii. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3789)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl