kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 1 250 000 złotych. Powierzchnia 420 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 976 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 12 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1300-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z wyposażeniem oraz umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest ogrzewana gazowo i stosunkowo ekonomiczna w eksploatacji. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej niezwykle funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń umożliwiający zamieszkania aż trzem osobnym rodzinom:
STREFA PIERWSZA:
– 5 pokoi
– taras
– 2 łazienki
– jadalnia
– salon
– kuchnia
STREFA DRUGA:
– 4 pokoje
– taras
– 2 łazienki
– jadalnia
– kuchnia
STREFA TRZECIA:
– 3 pokoje
– jadalnia
– 2 łazienki
– kuchnia.

Kolejnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej atrakcyjna, malownicza lokalizacja w bezpiecznej  okolicy. Wokół cisza i spokój. Miłe sąsiedztwo. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-6)

Kontakt:
e-mail: polkowice@wgn.pl

x (x)