po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment holu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Starogard Gdański

Rezydencja na sprzedaż Starogard Gdański

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 999 000 złotych. Powierzchnia 290 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 445 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Budynek pochodzi z 1991 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1623-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Warto w tym miejscu podkreślić jeszcze opcję negocjacji ceny, jaką dopuszcza obecny właściciel. W poczet zalet należy jeszcze dodać znakomitą lokalizację, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, świetnie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (budynek usługowo-warsztatowy). Budynek składa się z następujących pomieszczeń:
– warsztat
– zaplecze socjalne z wc
– komunikacja
– szatnia
– klatka schodowa
– składu opału
– 2 biura
– wiatrołap
– 3 pomieszczenia magazynowe
– kotłownia
– przedsionek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka starannie zagospodarowanym ogrodem z fontanną. Na działce liczne nasadzenia roślin rabatowych, krzewów, drzew oraz innej dopasowanej do siebie roślinności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności majętnym biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, które chciałyby mieszkać i pracować p-od jednym dachem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– łazienka z wc
– kotłownia
– gabinet
– jadalnia
– weranda
– spiżarnia
– pomieszczenia gospodarcze
– kuchnia
na PÓŁPIĘTRZE znajdują się:
– pokój
– pralnia
na PIĘTRZE mieszczą się:
– przedpokój
– 2 pokoje
– taras
– wc
– kuchnia
na DRUGIM PIĘTRZE mieszczą się:
– 3 pokoje
– łazienka
– balkon.

W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3869)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl

x (x)