zaprojektowana w klasycznym stylu kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)d

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 750 000 złotych. Powierzchnia 150 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 000 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 3 pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 500-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może naprawdę atrakcyjną lokalizacją, w otoczeniu terenów zielonych i lasu. To również świetne miejsca dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, bowiem blisko stąd do wielu ścieżek rowerowych, tras narciarskich, boiska, kortów tenisowych oraz placów zabaw z dziećmi. W cenie ekskluzywnej rezydencji zawarto zabudowę kuchni i sprzęt AGD. Dużym atutem jest również przepięknie zagospodarowana i wypielęgnowana działka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 1: salon + łazienka z wc + kuchnia + hol + jadalnia
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie + taras + łazienka z wc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-663)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

x (x)