slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląski). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 019 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 137 m2, a także ciekawa cena 730 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 104 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją na terenie modnego osiedla, w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Zmotoryzowani docenią aż dwa miejsca postojowe:
– garaż
– miejsce postojowe na podjeździe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również przemyślanym rozkładem wnętrza z podziałem na:
POZIOM ZERO: garaż + łazienka + salon + kotłownia + hol + aneks kuchenny
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim komfortowym wykończeniem i kompleksowym wyposażeniem wszystkich pokoi i pomieszczeń. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji (wiele banków w jednym miejscu). Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży,

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1933)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl