slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 176 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 920 tys. zł (5 227 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 525 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności swoją starannie zadbaną i wypielęgnowaną działką działka z licznymi nasadzeniami drzew i ozdobnych krzewów. Właściciele aut docenią z pewnością garaż w bryle budynku. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwają:
– trzyszybowe, przeciwwłamaniowe okna
– antywłamaniowe, automatyczne, sterowane zdalnie rolety.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + przedpokój + wc + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją pozostawienia dużej części wyposażenia, w tym stylowych, dobranych do wnętrz z wyjątkową starannością mebli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim nowoczesnym designem, wysmakowanym stylem i fantastyczną lokalizacją przy jeziorze i lesie. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-85)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl