zbliżenie na kominek w ekskluzywnym salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Leszno

Rezydencja na sprzedaż Leszno

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Lesznie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 929 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 800 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Powierzchnia 140 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 410 tysięcy złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z bardzo praktycznym pomieszczeniem gospodarczym na działce. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA ZERO:
– jadalnia
– salon
– kuchnia
KONDYGNACJA 1/2:
– łazienka
– sypialnia
KONDYGNACJA JEDEN:
– wc
– 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca też perfekcyjną lokalizacją w pobliżu centrum. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługa formalnoprawna transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2156)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl