imponująca bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 033 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi, a także dostosowany do nich metraż 144 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 460 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2001. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 194 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla ludzi ceniących spokój, swobodę i wygodę życia w domu. Sprzyja temu urokliwa lokalizacja w pobliżu dużego lasu, jezior bez rezygnowania z kompletnej infrastruktury (szkoła, przedszkole, apteka, sklep). Taka lokalizacja w oazie cieszy i spokoju gwarantuje komfort i wypoczynek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto zapierającymi dech w piersiach widokami na jezioro oraz zadbaną i zagospodarowaną działką z przepięknym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoim prestiżowym wnętrzem, elegancją i komfortem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN:
– skład na olej opałowy
KONDYGNACJA ZERO:
– klatka schodowa
– wejście główne
– łazienka
– wiatrołap
– jadalnia
– kotłownia
– kuchnia
– pokój dzienny
PODDASZE:
– łazienka
– korytarz
– 4 pokoje
– 4 balkony.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3528)

Kontakt:
e-mail: rokosz@wgn.pl