slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 8 000 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 167 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 300 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 7 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1971 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 850 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale, co zawdzięcza między innymi obecności towarzyszących budynków dodatkowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
PARTER:
– wiatrołap;
– korytarz;
– 3 pokoje;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– łazienka z wc;
– kotłownia;
– korytarz;
– balkon;
PIĘTRO:
– 4 pokoje;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– skrytka;
– letni pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w większości umeblowana i wyposażona. Przemyślany rozkład pomieszczeń, 2 osobne wejścia i duża powierzchnia pozwalają na zamieszkanie przez rodzinę wielopokoleniową. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku + 2-stanowiskowy garaż w jednym z dodatkowych budynków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej z magazynami, hodowlą zwierząt czy też o innym charakterze. Wielkość działki, to również możliwość podzielenia jej na mniejsze, postawienia kolejnych budynków, czy też rozpoczęcia działalności rolnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknie zagospodarowaną działką podzieloną na 2 strefy:
STREFA 1: w pełni zagospodarowana, ogród z miejscem do wypoczynku, sad jabłoni, wiele roślinności, miejsce przeznaczone pod uprawę warzyw i owoców, a także wspomniane wcześniej budynki
STREFA 2: tereny rolne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w pobliżu pełnej infrastruktury: urzędów, centrum kultury i rekreacji, biblioteki, szkół, obiektów sportowych, przychodni medycznych, szpitala, poczty, banku, apteki, stacji paliw, sklepów i dyskontów znanych marek. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3586)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl