pokój gościnny z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 950 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,35 mln zł (2 474 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1894 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nie tylko doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, ale również gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w klimatyzację oraz antywłamaniowe instalacje. Lokalizacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewnia szybki dojazd do centrum oraz pozostałych części miasta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia gospodarcze + lokale biurowe + kuchnia + garaż + 2 wc + 3 pomieszczenia
WYŻSZA KONDYGNACJA: klatka schodowa + łazienka + biuro + poddasze + komunikacja
STREFA MIESZKALNA: 2 łazienki + 3 sypialnie + jadalnia + salon + garderoba + hall + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się dla biznesmenów i ludzi przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. W ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży można z powodzeniem prowadzić dochodową działalność gospodarczą:
– SPA & wellness
– klinikę medyczną
– hurtownię farmaceutyczną.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań – proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-137)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl