slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 172 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 987 tys. zł (5 738 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji estetycznie utrzymaną działką z bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w malowniczej, unikatowej lokalizacji przy parku krajobrazowym i rezerwacie przyrody. To doskonałe miejsce dla wszystkich wielbicieli ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki rowerowe). Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Szybko stąd dojedziemy do Lublina oraz ekspresowej drogi S17. Zmotoryzowanych zainteresuje jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort życia i wysoki stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze dba stacja uzdatniania wody, ogrzewanie podłogowe oraz bardzo szybki internet światłowody. Bezpieczeństwo z kolei gwarantuje monitoring i domofon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem o poniższym układzie:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + hall + 2 łazienki z wc + spiżarnia + kuchnia + garderoba + pokój + sypialnia + 2 tarasy + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do własnej adaptacji/aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w pięknej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-757)

Kontakt:
e-mail:
l.antoniewicz@wgn.pl