slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,199 mln zł (4 996 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 343 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1989 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom najwyższy standard życia na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. ultraszybki światłowód. Na rodziny posiadające samochód czeka jednostanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrem o następującym rozkładzie:
PODDASZE: przestrzeń do zagospodarowania;
KONDYGNACJA 1: hol + łazienka + pokój biurowy + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: hol + łazienka + przedpokój + kuchnia + jadalnia + balkon + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 0: hol + wc + garaż + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze;
KONDYGNACJA -1.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż bez mebli i wyposażenia – do aranżacji zgodnie z preferencjami nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym (działalność gospodarcza typu biuro, usługi). Fantastyczna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, punktów usługowych oraz przepięknych terenów zielonych. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja gwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się ze mną na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-719)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl