slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 970 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 175 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 255 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 543 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności starannie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodem. Na zamożne osoby dysponujące kilkoma samochodami czeka duży, 3-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto ciekawą lokalizacją blisko niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: aptek, gabinetów lekarskich, sklepy wielkopowierzchniowych, szkół, obiektów sportowych, punktów usługowych etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład nobilitującego kompleksu zabudowań z budynkami:
– biurowymi;
– garażowymi.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2311)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl