komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Malbork

Rezydencja na sprzedaż Malbork

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Malborka (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 899 tys. złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę  3 458 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 3030-metrowej działce.

Z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto podkreślić jej znakomitą lokalizację w spokojnej okolicy oraz miłym sąsiedztwie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży graniczy ze starym lasem, dzięki czemu okolica jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Duże wrażenie robi również starannie zagospodarowany ogród z wieloma roślinami rabatowymi, krzewami, drzewami, a także inną, dopasowaną do siebie roślinnością.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + 2 pokoje + salon + łazienka z wc + kuchnia + taras + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również prestiżem, elegancją, a także idealnym połączeniem funkcjonalności z pięknem i przestronnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym wygody i dużych przestrzeni. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4584)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl