komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 1,8 mln złotych. Powierzchnia 350 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 143 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1500-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją imponującą działką, na której rośnie wiele nasadzeń roślin zielonych oraz tzw. zieleń niska. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim eleganckim wnętrzem z komfortowym ogrzewaniem podłogowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji m.in. dzięki zainstalowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiwaniem ciepła.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– hall główny
– kotłownia
– korytarz
– garaż
– salon
– komunikacja
– jadalnia
– łazienka typu SPA z sauną
– aneks kuchenny
– siłownia
– sala kinowa
– gabinet
– spiżarnia
– wc
KONDYGNACJA 1:
– strych
– hol
– łazienka z wc
– 3 sypialnie
– pralnia domowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Kolejnym, mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej prestiżowa lokalizacja nieopodal wschodniej obwodnicy Wrocławia. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (markety sieciowe, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola, kluby sportowe oraz ośrodki sportu i rekreacji). Właściciel ekskluzywnej rezydencji dopuszcza sprzedaż całego wyposażenia oraz umeblowana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana bardzo starannie o przemyślanej aranżacji z dbałością o detal. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zachwyca przestronnością, elegancją, prestiżem oraz dużym nasłonecznieniem.

Zapraszam do zakupu luksusowej rezydencji. W sprawie prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty z agentem prowadzącym ofertę drogą korespondencyjną na adres e-mai: lidia.dolhan@wgn.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16105)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl